تقدیر از تیم ترامپولین دختران شاهین شهر

تاریخ : 22 دی 1398, 15:46 نویسنده : iinjs بازدیدها : 739 نظرات : 2 موضوع : خبرها
تقدیر مسئولین هیات ژیمناستیک استان از تیم ترامپولین دختران شاهین شهر که در مسابقات کشوری بندرعباس نماینده استان اصفهان بود. 
در این دیدار که مسئولین هیات ژیمناستیک شاهین شهر و مسئولین اداره ورزش و جوانان شاهین شهر نیز حضور داشتند ، مشکلات ورزشکاران و خانواده ها نیز بررسی شد . همچنین حضور دکتر روانشناس در این دیدار از اتفاقات خوب و بسیار حائز اهمیت برای این تیم بود .
 در پایان از زحمات مربي این تیم سرکار خانم جعفری وهمچنین از زحمات جناب آقای قیامی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
لازم به ذکر است تیم ترامپولین دختران شاهین شهر که سال گذشته در میان 13 تیم رتبه آخر را کسب کرده بود امسال با تلاش و کوشش ورزشکاران و درایت مربیان ارزنده در میان 20 تیم رتبه پنجم را کسب نمود.

نظرات :

User Avatar
پانیسا  ـ  در تاریخ : 22 دی 1399 14:11
  • 1
سلاااام منم توی این تیم هستم ............. استاد مرضیه جعفری مربی من هست امروز هم باشگاه دارم اینجا به ما یک کیف یک اسپری هدیه دادن اونی که ته وایستاده منم که موهاشو بسته پشت به دوربین .......اینجا۳روزبود که از بندر امده بودیم .......... من کوچیکترین عضو تیم بودم .......... برنامه اختیاریمو استاد جعفری شب قبل مسابقه نوشت ...... روز مسابقه ورزشگاه ساکت ساکت بود و فقط صدای نفس و ترامپولین می آمو و وقتی که برنامه تموم میشد همه دست میزدند من خیلی خوشحالم که در این تیم هستم راستی اسم بچه های تیم
نرگس، هلیا، پانیسا،رقیه،فاطمه،فهیمه،آرمیتا،بهار، پانیا، بقیه را یادم نمیاد.
User Avatar
موژان  ـ  در تاریخ : 5 بهمن 1399 15:14
  • 1
  1. سلام من موژان هستم من هم یکی از این تیم هستم که از استاد عزیزمان استاد جعفری تشکر میکنم بابت تمام زحماتی که برای ما کشیدن وهمچنین استاد قیامی من در این مسابقه مقام ۱۲ کشور در انفرادی را کسب کردم 

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود
File engine/modules/ene_pm/ene_pm.php not found.